google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
26 Kasım 2018 - Pazartesi 18:07 Bu haber 2016 kez okundu
 
KILIÇDAROĞLU-KARAMOLLAOĞLU'NUN KRİTİK İTTİFAK AÇIKLAMASI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nu SP Genel Merkezi'nde ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
KILIÇDAROĞLU-KARAMOLLAOĞLU'NUN KRİTİK İTTİFAK AÇIKLAMASI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'yla bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmede Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu, yerel seçimle ilgili ittifak konusunu ele aldı. Kılıçdaroğlu'nu SP Genel Merkezine gelişinde SP Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın karşıladı. Kılıçdaroğlu'na ise CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı eşlik etti.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Temel Karamollaoğlu görüşme sonrası bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu ''Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Ben ve arkadaşlarım Sayın genel başkan ve arkadaşlarına teşekkür ediyoruz.'' açıklamasında bulundu.

Temel Karamollaoğlu ise şunları söyledi:

ÜMİDİMİZ BİR GERGİNLİK OLMASIN: Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Elbette bir seçime gidiyoruz. Seçim gittiğimiz atmosferi enine boyuna değerlendirmek önemli bir hadise özellikle siyasiler için. Ümidimiz bizim bu seçimlere giderken bir gerginlik olmasın her siyasi parti farklı görüşlere sahiptir ama bu farklılık bizim için bir zenginlik olmalı ama  kamplaşma vesilesi olmamalı kanaatindeyiz.

BAZI İLLERDE DİRSEK TEMASI OLABİLİR: Bu seçimde bir ittifakın söz konusu olmadığını her seçim bölgesinde seçime girileceğini ifade etmiştik. Biz sözümüzde kararlıyız. Belli bölgelerde il veya ilçelerde dirsek teması olabilir.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: KILIÇDAROĞLU-KARAMOLLAOĞLU'NUN, KRİTİK, İTTİFAK, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937