google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 17:07 Bu haber 2855 kez okundu
 
KIRIŞIKLIĞA SON! ÇOK YAKINDA ERZURUM'DA ECZANELERDE...
Tamamen milli ve yerli üretim olan, Türk uzmanlarının geliştirdiği Qwill Kremin, kozmetik sektöründe çığır açması bekleniyor.
YEREL HABER Haberi
KIRIŞIKLIĞA SON! ÇOK YAKINDA ERZURUM'DA ECZANELERDE...

Türkiye'de kozmetik sekötüründe çığır açması beklenen bir güzellik kremi geliştirildi. Türkiye'de üretilen krem, cilt üzerinde mucizevi bir etki yaratarak, kırışıklıklara son veriyor.
Yaşlanmaya bağlı oluşan kırışıklıklar artık  tarih olacak. Çünkü Türk uzmanlar kırışıklıklara kalıcı çözüm için bir krem geliştirdi.  Qwill Kırışıklık kremi, kırışıklık, akne ve sivilcenin tam anlamıyla düşmanı olarak karşımıza çıkıyor.
Kremin kuruduktan sonra, sarkan ya da kırışan cildi toparlayarak gözaltı torbalarını gözle görülür şekilde ortadan kaldırıp, düzenli kullanımda tamamen yok ettiği belirtiliyor.
Tamemen milli ve yerli üretim olan, Türk uzmanlarının geliştirdiği Qwill Kremin, kozmetik sektöründe çığır açması bekleniyor.
CİLT HASTALIKLARININ TEDAVİSİ İÇİN DE UMUT OLDU
Bunun yanında krem, tıp dünyasını da heyecanlandırdı.
Zira güneş ışığının zararlı etkilerinden koruyan ve cildin nemini dengeleyen kremin, egzama, dermatit ve sedef gibi deri hastalıklarının tedavisine yardımcı olması umuluyor.
İlk testleri başarıyla sonuçlanan ve batıda satışları yapılan kremin, önümüzdeki günlerde Erzurum'da tüm eczanelerde piyasaya sürüleceği edinilen bilgiler arasında.

Kaynak: Editör: HABER DEŞİFRE
Etiketler: KIRIŞIKLIĞA, SON!, ÇOK, YAKINDA, ERZURUM'DA, ECZANELERDE...,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937