Haber Detayı
05 Ekim 2017 - Perşembe 15:11 Bu haber 2608 kez okundu
 
KİM KARDASHİAN'IN UNUTAMADIĞI FOTOĞRAFLAR!
Meksika tatilinde kalçalarıyla gündemden bir süre düşmeyen Kim Kardashian, Keeping Up With The Kardashians programındaki açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti.
MAGAZİN Haberi
KİM KARDASHİAN'IN UNUTAMADIĞI FOTOĞRAFLAR!

 • Geçtiğimiz nisan ayında <strong>Kim Kardashian</strong>&#39;ın Meksika Punta Mita sahilinde giydiği pembe bikini olay olmuştu. 36 yaşındaki TV yıldızı olduğundan çok daha kilolu ve aynı zamanda selülitli görünüyordu.

   

  Geçtiğimiz nisan ayında Kim Kardashian'ın Meksika Punta Mita sahilinde giydiği pembe bikini olay olmuştu. 36 yaşındaki TV yıldızı o fotoğraflarda olduğundan çok daha kilolu ve aynı zamanda selülitli görünüyordu.

   
 • Haters, bunun gerçek Kim olduğunu ve daha önceki kusursuz fotoğraflarının filtreli olduğunu söylemişti. Bu gündem ve tartışmalar sonrasında Kim, 100.000 Instagram takipçisi kaybetmişti.

   

  Haters, bunun gerçek Kim Kardashian olduğunu ve daha önceki kusursuz fotoğraflarının filtreli olduğunu söylemişti. Bu gündem ve tartışmalar sonrasında Kim, 100.000 Instagram takipçisini kaybetmişti.

 •  
  Keeping Up With The Kardashians programının konusu yine Meksika tatiliydi.&nbsp;Kim Kardashian, Nisan ayında Meksika&#39;da çekilen fotoğrafları öğrendiğinde şoke oldu;&nbsp;sahilde kameralı kimseyi görmediğini söyledi. Fotoğraflara tepki veren Kardashian &quot;ben böyle görünmüyorum&quot; diyerek isyan etti.

  RAHMİMDEN 2 AMELİYAT GEÇİRDİM

  Keeping Up With The Kardashians programının konusu yine Meksika tatiliydi. Kim Kardashian, Nisan ayında Meksika'da çekilen fotoğrafları öğrendiğinde şoke oldu; sahilde kameralı kimseyi görmediğini söyledi. Fotoğraflara tepki veren Kardashian "ben böyle görünmüyorum" diyerek isyan etti.

   
 •  
   
  Fotoğraflar hakkında konuşan Kardashian; &#39;&#39;Korkunç fotoğrafları gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüm, insanlar photoshopla fotoğrafları abartıyorlar ve olduğundan farklı gösteriyorlar.

   

  Fotoğraflar hakkında konuşan Kardashian; ''Korkunç fotoğrafları gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüm, insanlar photoshopla fotoğrafları abartıyorlar ve olduğundan farklı gösteriyorlar.

   
 •  
   
  O dönemde kesinlikle olduğum en iyi formumda değildim, 12 hafta çalışmadım ve rahmimden 2 ameliyat geçirdim. O görüntüleri hiç bir zaman kendim gibi hmedim ve onların ortada dolaşması sinirimi bozdu&#39;&#39; dedi.

   

  O dönemde kesinlikle olduğum en iyi formumda değildim, 12 hafta çalışmadım ve rahmimden 2 ameliyat geçirdim. O görüntüleri hiç bir zaman kendim gibi hmedim ve onların ortada dolaşması sinirimi bozdu'' dedi.

   
 •  

   

   

 •  

   

   
 •  

  kaynak:posta

Kaynak: Editör:
Etiketler: KİM, KARDASHİAN'IN, UNUTAMADIĞI, FOTOĞRAFLAR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937