google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
06 Temmuz 2018 - Cuma 09:56 Bu haber 22687 kez okundu
 
KURYE ALDATAN SEVGİLİYİ ÇIRILÇIPLAK YAKALADI İFŞA ETTİ!
ABD’de bir yemek zincirine bağlı olarak çalışan kuryenin, dağıtım yaptığı evdeki 'aldatan' erkeği ele vermesi olay oldu.
YAŞAM Haberi
KURYE ALDATAN SEVGİLİYİ ÇIRILÇIPLAK YAKALADI İFŞA ETTİ!

ABD’de bir yemek zincirine bağlı olarak çalışan kuryenin, dağıtım yaptığı evdeki 'aldatan' erkeği ele vermesi olay oldu. Iowa eyaletinde geçen hafta ülkedeki en yaygın yemek zincirlerinden birinin gerçekleştirdiği teslimatın sonu çok ilginç bitti. Teslimatçı çırılçıplak gördüğü çift karşısında önce şaşırdı daha sonra çıplak adamın sevgilisini arayarak durumu bildirdi.

16
Kurye aldatan sevgiliyi ifşa etti çırılçıplak yakaladı

SEVGİLİSİ İÇİN SİPARİŞ VERDİ: 28 Haziran’da yaşanan olayda, 23 yaşındaki Kayla Speer, adını açıklamadığı sevgilisi için sipariş verdi. Kayla ile sevgilisi birbirinden 3 saatlik uzaklıkta oturuyordu. O akşam, Kayla “finallerine çalışan” sevgilisi için bir sürpriz yapmaya karar verdi. Kayla, önce erkek arkadaşına yemek sipariş etti ve nereye teslim edileceğini söyledi. Teslimden önce, teslimatçı ile konuşarak durumu anlattı. Ardından, uyuyacağını söyleyen sevgilisine mesaj atarak yemeğin yolda olduğunu söyledi.

26
Kurye aldatan sevgiliyi ifşa etti çırılçıplak yakaladı

ÇIRILÇIPLAK YAKALADI: Sevgilisi ise mesaja dönmedi. Kayla, uyuduğunu sansa da gerçek başkaydı. Teslimatçı eve gittiğinde, içeriyi net bir şekilde görebiliyordu. İçeride söz konusu erkek arkadaş, farklı bir kadın ile çırılçıplak koltuktaydı. Teslimatçı yemeği teslim ettikten sonra Kayla’yı aradı. İlk dediği şey, “O senin sevgilin mi?” oldu.
 

 
 
36
Kurye aldatan sevgiliyi ifşa etti çırılçıplak yakaladı

Kayla onaylayınca, gördüklerini anlattı: “Bak, genelde bunu yapmayız ama bilmek isteyeceğini düşündüm. Sevgilinin evine gittiğimizde içeriyi görebiliyorduk. O, iç çamaşırı ile koltuktaydı ve çıplak bir kadın da onunla beraberdi.” dedi.

46
 
Kurye aldatan sevgiliyi ifşa etti çırılçıplak yakaladı

Kayla gerçeği öğrenince şoke oldu. Tam o sırada, sevgilisi yemek için teşekkür etti. Kayla ise aldatan erkek arkadaşını terk etti. Kayla, olaylı gün için tweet attı. Yemek şirketi ile teslimatçı çocuğa teşekkür etti. Olay Twitter’da duyulduktan sonra haber oldu.

56
 
Kurye aldatan sevgiliyi ifşa etti çırılçıplak yakaladı

Jimmy Johns tweete cevap vererek, “Senin ayrılma partini hazırlamayı çok isterim! Ne zaman ve nerede olduğunu bana bildir!” yazdı. Bu sırada, takipçileri tweetın altında bunun yasadışı olup olmadığını tartıştı. Bazıları, aldatan birini yakalama açısından yasadışı olmadığını söylese de bazıları bunu “ürkütücü”, “garip” ve “yasadışı gözetleme” olduğunu söyledi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: KURYE, ALDATAN, SEVGİLİYİ, ÇIRILÇIPLAK, YAKALADI, İFŞA, ETTİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937