Haber Detayı
12 Eylül 2017 - Salı 11:38 Bu haber 2186 kez okundu
 
MAYOK'UN YOGA ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ!
İstanbul Maçka Parkı'nda Marmara Yoga Spor Kulübü (MAYOK) tarafından organize edilen yoga etkinliğine ilgi büyük oldu.
SPOR Haberi
MAYOK'UN YOGA ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ!

HABERDESİFRE.COM - İSTANBUL Türkiye Herkes için Spor Federasyonu tarafından iki temsilcinin de katıldığı etkinlikte açık hava da bol yoga vardı.  
Açık havada yapılan yoga etkinliğine kulüp üyeleri ve çevredeki halk büyük ilgi gösterdi. Katılımcılar önce yoga yaptılar sonra da yoganın hayatlarına neler kazandırdıklarını birbirleri ile paylaştılar. Etkinliğe katılanların bir kısmı hayatlarında ilk defa yoga yaptıklarını, özellikle nefes almakta zorlandıklarını ve mutlaka doğru nefesi öğrenmek gerektiğini bu etkinlikte anladıklarını söylediler. 
Marmara Yoga Spor Kulübü (MAYOK) yetkilileri ücretsiz yoga etkinliklerine devam edeceklerini, sağlığa oldukça olumlu katkıları olan yoganın her gelir grubundan kişi tarafından ulaşılabilir olması için çabaladıklarını, belediyeler ile bu konuda ortak projeler geliştirmek için adımlar attıklarını belirttiler. Yoganın yüksek gelir grubuna hitap ettiği şeklinde bir önyargı olduğunu, bu halka açık ücretsiz etkinliklerle yogayı herkese sunmayı amaçladıklarını vurguladılar. 
Herkes için Spor Federasyonu temsilcilerinin de etkinliğe katılmasından çok memnun olduklarını,Federasyon’un katkıları ve desteği ile Türkiye’nin her yerinde çok daha geniş çaplı ücretsiz Yoga etkinlikleri düzenleyebileceklerini sözlerine ekledirler. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: MAYOK'UN, YOGA, ETKİNLİĞİNE, BÜYÜK, İLGİ!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MAYOK'UN YOGA ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ!
MAYOK'UN YOGA ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ!
Yorumlar
a sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937