Haber Detayı
05 Ekim 2017 - Perşembe 14:38 Bu haber 1065 kez okundu
 
MHP'DEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA!
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Devlet Bahçeli'yi eleştiren HDP'ye çok sert tepki gösterdi.
GÜNDEM Haberi
MHP'DEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın Devlet Bahçeli'yi eleştiren HDP için zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Yalçın, "kandan, cinayetten ve terörden beslenen alçak bir zihniyetin" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye "dil uzattığını" belirterek, bunu "hadsizliğin ve pespayeliğin en alçak noktası" olarak değerlendirdi

Yalçın, yazılı açıklamasında, Türkiye'de siyaset atmosferini kirleten küçük bir grubun, içine düştüğü açmazdan sıyrılmak için MHP üzerinden külhanlık yapmaya heveslendiğini öne sürdü.   

HADDİNİ BİLMEZ BEYANLAR

Bu grubun, terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı olduğunu ifade eden Yalçın, "Söz konusu şer güruhuna sözcülük eden terörle mücadele artığı zavallı, önceki gün Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli hakkında haddini bilmez beyanlarda bulunmuştur." ifadesini kullandı.

HADSİZLİĞİN VE PESPAYELİĞİN GÖSTERGESİ

"Kandan, cinayetten ve terörden beslenen alçak bir zihniyetin Bahçeli'ye dil uzatmasının hadsizliğin ve pespayeliğin en alçak noktası olduğu" ifadesini kullanan Yalçın, açıklamasını şöyle sürdürdü:

EN BÜYÜK CEZAYI KÜRT İNSANI VERECEK

"Milletimiz pek iyi bilmektedir ki Kürt insanını küresel güçlere satanlar bunlardır. Satılmışlık, bunların genlerinde vardır. Kendi dindaşlarının, kardeşlerinin ve komşularının; ekmeklerini, aşlarını kendileriyle paylaşan insanların kanına girerek gözlerini kırpmadan insanlık suçu işleyenler bunlardır.

ELİ KANLI KATİLLER SÜRÜSÜ

Bu güruh, demokrasinin zaaflarından yararlanarak siyasi çetecilik yapmaktadır. Eli kanlı katiller sürüsü PKK, Birinci Dünya Savaşı yıllarında cephe gerisinde güvenlik güçlerimizi arkadan vuran, sivil halkı katleden çetelerin bugünkü versiyonu olarak ülkede kaos yaratmak için elinden gelen ihaneti sergilemektedir. Bunlara en büyük cezayı, ihanet edip emperyalizme sattıkları, kirli hesapları uğruna kanlarını sebil ettikleri Kürt insanı verecektir.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: MHP'DEN, ZEHİR, ZEMBEREK, AÇIKLAMA!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937