Haber Detayı
28 Ağustos 2017 - Pazartesi 14:19 Bu haber 886 kez okundu
 
MHP YÖNETİM KADEMESİNDE KRİZ!
MHP'nin yönetim kademesinde kriz yaşanıyor. MHP'ye yakın Yeniçağ gazetesinin haberine göre, Bahçeli'nin yardımcılarından Şefkat Çetin görevden alınabilir.
GÜNDEM Haberi
MHP YÖNETİM KADEMESİNDE KRİZ!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin MHP’nin Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'in istifasını istediği iddia edildi.

MHP'nin muhalif isimlerine yakınlığıyla bilinen Yeniçağ gazetesinde yer alan habere göre, Şefkat Çetin'in istifasının istenmesi olayında Genel Merkez'deki başka bir grubun etkin rol oynadı. Bir süre önce Şefkat Çetin sosyal medya hesabı üzerinden parti içindeki bazı isimleri hedef gösterdiği ve mesaj gönderdi öne sürüldü.

“BAYRAMDAN SONRA GÖREVDEN ALINABİLİR” İDDİASI

Şefkat Çetin'in gelen talebe olumsuz cevap verdiği ve kendisine yakın isimlerle durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi. Çetin'in kesinlikle istifayı kabul etmediği "gerekirse görevden alsın" ifadelerini kullandığı öne sürüldü. Çetin'in bu tavrından sonra Bahçeli'nin görevden almayı bayramdan sonra gerçekleştirebileceği ortaya atılan iddialar arasında. Kulislerden sızan bir diğer iddia ise Çetin'in yanı sıra 2 ismin daha görevden alınabileceği yönünde.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: MHP, YÖNETİM, KADEMESİNDE, KRİZ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937