google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
09 Mart 2018 - Cuma 20:05 Bu haber 2857 kez okundu
 
MURAT BAŞOĞLU DAVASINDA KARAR ÇIKTI!
Sunucu Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında açılan "hayasızca davranışta bulunmak" davasının duruşması bugün Bodrum’da görüldü.
MAGAZİN Haberi
MURAT BAŞOĞLU DAVASINDA KARAR ÇIKTI!

2017'nin en büyük magazin skandalına imza atarak yeğeniyle br teknede görüntüleenn sunucu Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında açılan "hayasızca davranışta bulunmak" davasının duruşması bugün Bodrum’da görüldü. Başoğlu ve Kabadayı'nın avukatlarının katıldığı davada beraat kararı çıktı.

Murat Başoğlu davasında karar çıktı! Bomba karar

15
Murat Başoğlu davasında karar çıktı! Bomba karar

Sunucu Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında açılan 'hayasızca davranışta bulunmak' davasının ikincisi bugün Bodrum 4. Asliye Ceza Mahkemesinde görüldü. Bir yıla kadar hapis cezası talebiyle açılan kamu davasında beraat kararı çıktı. Davaya katılan Murat Başoğlu’nun avukatı Fatih Volkan mahkeme çıkışında dava ile ilgili gizlilik kararı olduğunu ama davadan Murat Başoğlu’nun beraat ettiğini söyledi. Burcu Başoğlu Kabadayı'nın avukatı Bihter Tezcan ise mahkeme çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayarak, “Beraat kararı aldık. Hakim bey dosyamıza beraat kararı verdi. Bu dosya şimdilik bizim için kapandı” ifadelerini kullandı.

25
Murat Başoğlu davasında karar çıktı! Bomba karar

BURCU BAŞOĞLU'NUN EŞİNE 6 AY UZAKLAŞTIRMA: Avukat Tezcan, Burcu Başoğlu Kabadayı’nın eşi ile boşanma davasının devam ettiğini söyleyerek, "Biliyorsunuz boşanma davası halen devam ediyor. Boşanma davasındaki gizlilik kararı da halen devam ediyor. Burcu hanım Selçuk beye, eşine de dava açtı. Kendisi de maddi manevi tazminat talepli boşanma davası açtı. O davada gizlilik de devam ediyor. Selçuk bey hakkında 6 ay boyunca uzaklaştırma kararı verildi. Selçuk bey ret talebinde bulundu ama hakim bey uygun görmedi. O karar da kesinleşti biz bundan sonra boşanma davası dosyamıza odaklanacağız" dedi.


 
35
Murat Başoğlu davasında karar çıktı! Bomba karar

YALAN HABERLERE DAVA AÇACAKLAR: Yazılı ve görsel basında çıkan yalan haberler için de dava açmaya hazırlandıklarını söyleyen Avukat Tezcan, şu sözlere yer verdi: “Yüz tanıma sistemi ile inceleme yapıldığı haberlerinin hepsi yalan. Onlarla ilgili de yasal haklarımızı kullanacağız. O sırada yayın yasağı halen devam ediyordu bütün bu konularla ilgili bu yayın yasağını ihlal eden gerçekten yalan haber yapan, olmayan şeyleri yazan herkes hakkında suç duyurusunda bulunacağız.”

45
Murat Başoğlu davasında karar çıktı! Bomba karar

Öz yeğeni Burcu Başoğlu ile bir teknede öpüşürken yakalanan Murat Başoğlu, boşandığı eski eşi Hander Bermek ile görüntülendi. Çift skandal sonrası boşanmıştı ancak birlikte yaşamaya devam ediyorlardı.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: MURAT, BAŞOĞLU, DAVASINDA, KARAR, ÇIKTI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937