google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
25 Temmuz 2015 - Cumartesi 14:30 Bu haber 2314 kez okundu
 
MURAT BOZ'DAN HDP AÇIKLAMASI!
Ünlü şarkıcı Murat Boz, sosyal medyada hızla yayılan HDP'yi desteklediği yönündeki iddialara Twitter üzerinden yanıt verdi.
MAGAZİN Haberi
MURAT BOZ'DAN HDP AÇIKLAMASI!

Ünlü pop şarkıcısı Murat Boz kendi fotoğrafları kullanılarak sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlar için açıklama yaptı. Boz, HDP'yi desteklediği yönündeki iddialara yanıt verdiği açıklamasında sözkonusu paylaşımların gerçek dışı olduğunu vurguladı.

İşte Boz'un HDP açıklaması:

Bir süredir Facebook, Twitter ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde yer alan, "HDP'ye oy verdim çünkü! TC bir diktatören kurtulsun istedim" ve benzeri içerikli paylaşımlar gerçek dışıdır. Bahsi geçen paylaşımlar, şahsımın bilgisi haricinde, internet ortamında elde edilmiş fotoğraflarımın montajlanması suretiyle meydana getirilmiştir. 

Gerçeği yansıtmayan bu haberlere itibar edilmemesini; asılsız içeriklerde adı geçen Halkların Demokratik Partisi'nin sosyal medya birimi bu durumun gerçek olmadığını kamuoyuna duyurmuş ve bu duyuru tarafımca kendi twitter hesabımdan da paylaşılmıştır.

Bu doğrultuda yukarıda belirttiğim ve benzeri içerikli paylaşımların tamamıyla gerçek dışı olduğunu, bu ve benzeri paylaşımları yapan ve/veya yayan kişiler hakkında yasal yollara avukatım aracılığı ile başvurduğumu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarım.
Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: Ünlü, şarkıcı, Murat, Boz, sosyal, medyada, hızla, yayılan, HDPyi, desteklediği,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937