google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
04 Ekim 2018 - Perşembe 13:56 Bu haber 4887 kez okundu
 
MUZ DİYETİ YAPMANIN FAYDALARI
Muz diyetini daha önce hiç duymadıysanız hazır olun! 4 gün boyunca sadece muz ile besleneceğiniz diyet sayesinde vücudunuz büyük bir değişim içine girecek.
SAĞLIK Haberi
MUZ DİYETİ YAPMANIN FAYDALARI

Muz diyeti ile tanışmaya hazır olun. Yalnızca 4 gün sürecek muz diyeti ile vücudunuz istediğiniz görünüme kısa süre içinde kavuşacak, hem de aç kalmadan! İşte 4 gün boyunca yalnızca muz ile beslenmenin faydaları…

16
4 gün boyunca sadece muz yerseniz ne olur?

Sınırsız enerji sağlar Muz içeriğinin 74’ü sudur. İçeriğinde ayrıca bol miktarda karbonhidrat bulunduran muz tüm gün enerjik kalmanızı sağlıyor. Spora başlamadan önce ve sonrasında sıklıkla muz tüketen sporcuların enerjik kalması bu da beslenme düzenlerine bağlı. Enerjinizin çabuk tükenmesinden şikayetçiyseniz günlük olarak muz tüketimi yapmanız tavsiye edilir.

26
4 gün boyunca sadece muz yerseniz ne olur?

Muz diyeti ile kısa sürede 4 kilo verin Muz diyetini uygulamak oldukça kolay.Gün içinde her öğünde 3 tane muz yiyerek muz diyetini kolay biçimde uygulayabilir ve hızlıca kilo verebilirsiniz. Muzu isterseniz kurutup, isterseniz su ve süt ile karıştırıp tüketebilirsiniz. Bu şekilde günlük tüketim ile bel bölgenizdeki yağların kısa sürede yakıldığında şahit olacaksınız. Muz tok tutma özelliği ile 4 günde 4 kiloya kadar incelmenizi sağlayacak.

 
 
36
4 gün boyunca sadece muz yerseniz ne olur?

Sindirim sistemini düzenliyor 4 gün boyunca muz tüketmenin faydalarından bir diğeri ise sindirim sistemini düzenlemesi. Önemli bir sağlık sorunu olan kabızlığa iyi geldiği bilinen muz, lif bakımından zengin bir ürün olduğu için sindirim sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

46
 
4 gün boyunca sadece muz yerseniz ne olur?

Mutluluk hormonu salgılıyor İnsanlarda mutluluk hormonu olarak bilinen serotoninin salgılanması ile muz tüketimi arasında doğrudan bir ilişki bulunuyor. Günlük daha fazla muz yiyerek ruh halinizdeki olumlu değişimlere tanıklık edebilirsiniz.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: MUZ, DİYETİ, YAPMANIN, FAYDALARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937