google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 10:40 Bu haber 1719 kez okundu
 
NAGEHAN ALÇI'DAN ŞOK SÖZLER: KAYA PARÇASI İÇİN SAVAŞ MI YAPALIM?
“Türkiye’nin Nabzı” programına katılan Nagehan Alçı, Ege adalarının tartışıldığı programda "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım" ifadelerini kullandı.
GÜNDEM Haberi
NAGEHAN ALÇI'DAN ŞOK SÖZLER: KAYA PARÇASI İÇİN SAVAŞ MI YAPALIM?

Habertürk TV’de Didem Arslan’ın sunduğu “Türkiye’nin Nabzı” programına katılan Nagehan Alçı, Ege adalarının tartışıldığı programda "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım" ifadelerini kullandı.

Yazar Nagehan Alçı katıldığı bir televizyon programında tartışma yaratacak sözlere imza attı. Ege adalarının tartışıldığı programda Nagehan Alçı, "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım" ifadelerini kullandı. Nagehan Alçı'nın şok sözleri stüdyoda tepki ile karşılandı.

Yazar Nagehan Alçı’dan Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamız için tartışma yaratacak sözler... Habertürk’te canlı yayınlanan ‘Türkiye’nin Nabzı’ programına katılan Nagehan Alçı, Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamız için18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım” dedi. Alçı’nın bu sözleri diğer konuklar ve programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz’ın tepkisini çekti.

Nagehan Alçı'nın bu şok sözlerine karşılık Yılmaz, “Adalara kaya parçası demeyelim. Madem bu kadar önemsiz Yunan askerleri neden orada konuşlandı” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: NAGEHAN, ALÇI'DAN, ŞOK, SÖZLER:, KAYA, PARÇASI, İÇİN, SAVAŞ, MI, YAPALIM?,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937