google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 11:36 Bu haber 1728 kez okundu
 
NESRİN CAVADZADE'NİN TRANSPARAN KIYAFETİ SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE
Geçtiğimiz ay Fox TV'de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinden ayrılan güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'nin giydiyi transparan kıyafet sosyal medyanın gündemine oturdu.
MAGAZİN Haberi
NESRİN CAVADZADE'NİN TRANSPARAN KIYAFETİ SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Güzelliğiyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla olay oldu. Konuk olduğu bir defilede giydiği transparan kıyafeti çok konuşulan Azerbaycan doğumlu Nesrin Cavadzade, sosyal medyadan da tepki çekti.

116

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 2

Bizim Hikaye dizisinde canlandırdığı Tülay karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz aylarda kadrodan apar topar çıkarılmıştı. Ekranlardan bir süre uzak kalacak olan 36 yaşındaki oyuncu, sosyal medyadan ise sevenlerine sürekli fotoğraf paylaşıyor. 

216

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 3

Son olarak İstanbul'da düzenlenen bir defileye misafir olan Nesrin Cavadzade, giydiği transparan kıyafeti sosyal medya hesabından paylaşınca olanlar oldu. Güzel oyuncunun bu kıyafeti takipçileri tarafından abartılı bulunarak eleştiri yağmuruna tutuldu.

 
316

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 4

Fotoğrafları paylaşmasıyla birlikte yüzbinlerce beğeni alan Nesrin Cavadzade'ye, "Ne cesareti ya vücudunu teşhir etmek ne zaman cesaret oldu?" ve "İyice saçmaladın, berbat ötesi" yorumları yapıldı.

416
 

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul defilesine katılan Nesrin Cavadzade'nin yanı sıra Hande Yener, Zeynep Mansur, Seçkin Piriler de oradaydı.

516

Nesrin Cavadzade kimdir?
30 Temmuz 1982 yılında Azerbaycan Bakü'de dünyaya gelen oyuncu, Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur.

 
616

İki yıl boyunca oyunculuk eğitimleri alan Cavadzade, üniversiteden sonra Yersiz Yurtsuz dizisi ile oyunculuk kariyerine ilk adımını attı.  Türkçe'yi çok kısa bir sürede anadili kadar iyi konuşur oldu.

716

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 8

Üniversiteden sonra "Yersiz Yurtsuz" adlı TV dizisinde başrol oynadı. Dizinin yönetmeni Cemal Şan dizinin hemen ardından Nesrin'e "Dilber'in Sekiz Günü" adlı filminde oynamasını teklif etti. 

816

 Nesrin, bu filmdeki performansıyla Erzurum,Bursa ve Ankara Film Festivalleri'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödüllerine layık görüldü. Hemen ardından yine bir Cemal Şan filmi olan "Acı" ile de yeniden Erzurum Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi oldu.

 
916

2011 yılı itibariyle yine ATV ekranlarında yayınlanan "Al Yazmalım" dizinde oynamaya başladı. Aynı yıl içinde Hasan Tolga Pulat'ın yönettiği "Güzel Günler Göreceğiz" ve Murat Saraçoğlu'nun yönettiği "Yangın Var" filmlerinde başrol oynadı. "Güzel Günler Göreceğiz" filmiyle Antalya Film Festivali'nde "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu", Ankara Film Festivali'nde ve Magazin Gazetecileri Derneği Ödülleri'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödüllerini aldı. "Yangın Var" filmiyle yine Ankara Film Festivali'nde ve Sadri Alışık Ödülleri'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödüllerine layık görüldü.

1016

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 11

Ardından çeşitli dizilerle ekranlarda görülen Cavadzade, son olarak Bizim Hikaye dizisinde rol aldı.

1116

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 12

 
 
1216
 

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 13

 
1316

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 14

 
1416

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 15

 
 
1516

Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti - Sayfa 16

 
 
Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: NESRİN, CAVADZADE'NİN, TRANSPARAN, KIYAFETİ, SOSYAL, MEDYANIN, GÜNDEMİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937