google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
06 Ekim 2015 - Salı 20:18 Bu haber 1210 kez okundu
 
ORTADOĞU KAYNIYOR! SURİYE'DEKİ SAVAŞA O ÜLKE DE GİRİYOR...
Rusya'dan sonra Çin'in Suriye'deki savaşa gireceği konuşuluyor. Çin Rus operasyonuna destek vermek amacıyla operasyona katılacak.
GÜNDEM Haberi
ORTADOĞU KAYNIYOR! SURİYE'DEKİ SAVAŞA O ÜLKE DE GİRİYOR...

Suriye'de operasyonlar düzenleyen Rusya'nın yanında şimdi de Çin boy gösterecek. İddiaya göre Çin J-15 uçaklarıyla Rus hava bombardımanlarına katılacak.

Çin, J-15 uçaklarıyla Rusların yanında hava saldırılarına katılacak. Çin savaş uçakları, Irak Takaddum üssü ve Tartus açıklarındaki Liaoning Uçak Gemisi'nden havalanıp saldırılara destek vermeyi planlıyor. Pekin yönetimi elektronik haberleşme ve hava savunma sistemleri ile personeli önümüzdeki günlerde Suriye'ye gönderecek.

Yeni Şafak'ın haberine göre, Çin'in J-15 uçaklarıyla Rus hava bombardımanlarına katılacak.

RUSYA SURİYE KRİZİNİ TIRMANDIRDI

Rusya, Suriye krizini tırmandırdı. Rejime karşı savaşan Türkmenlere bomba yağdıran Rus uçaklarının Cumartesi günü saat 12.08'de Yayladağ'da Türk hava sahasını ihlal ettiği ortaya çıktı. Çin'in Ö-15 uçaklarıyla Rus hava bombardımanlarına katılacağı öğrenildi.

538065.jpg

ÇİN RUS SALDIRILARINA DESTEK VERECEK

Çin savaş uçakları, İran Takaddum Üssü ve Tartus açıklarındaki Liaoning Uçak Gemisi'nden havalanarak Rus saldırılarına destek verecek. Önümüzdeki haftalarda Çin'in ilk etapta elektronik haberleşme ve savunma sistemlerini personeliyle birlikte Suriye'nin bombalanmasına destek vermek için göndereceği belirtildi.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: Rusyadan, sonra, Çinin, Suriyedeki, savaşa, gireceği, konuşuluyor, Çin, Rus, ope
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937