google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
09 Ekim 2015 - Cuma 10:51 Bu haber 1822 kez okundu
 
RÜYA GİBİ BİR KADINDAN RÜYA GİBİ BİR...
Hayata farklı bir bakış açısıyla bakıp iç görüsü marjinal olan rüya gibi bir kadından ‘Rüya Gibi Bir Kitap’ çalışması…
KÜLTÜR SANAT Haberi
RÜYA GİBİ BİR KADINDAN RÜYA GİBİ BİR...

HABERDESİFRE.COM-ANKARA NLP Trainer, Rüya ve Yaşam Koçu olan Filiz Cansever, yıllardır yapmış olduğu rüya yorumları ve rüya üzerine atölye çalışmaları ve seminerleri sonucunda birikimlerini “Rüya Gibi Bir Kitap” adlı çalışmasında okurlarıyla paylaşmakta.

Öğreti sunan, sorun çözen, günü temizleyen, önceden bildiren vizyonel rüyaları rüya türlerinde anlatıyor.

Kabuslar, afet rüyaları, cinsel rüyalar, rüyaların içindeki kan, ölüm, kovalamaca, mekanlar, para gibi sembollerin, hissedilen duyguların, rüya içindeki rüyaların, renklerin, sayıların yaşamımızda neye karşılık geldiği, neleri işaret edebileceği anlatılıyor.

Dua, meditasyon ve gevşeme teknikleriyle rüyalara yardımcı olan unsurların nasıl etkili olabileceğini gözler önüne sererken,rüyaları nasıl kontrol edebileceğimizi, rüyaları nasıl hatırlayabileceğimizi, hazırlık aşamalarını ve rüyaların gizli hazinelerini de öğreniyoruz.

NLP eğitmeni de olan Filiz Cansever çalışmasında NLP rüya tekniklerine ve rüya gezginlerine de yer vermiş. Rüya iksirleri ve meleksi olumlamalar, evrensel yasalar yine kitabın başlıkları arasında yer alıyor.

Filiz Cansever Kimdir?

NLP Trainer, Rüya Ve Yaşam koçu Filiz Cansever, Neuro Linguistic Programlama konusunda eğitmen lisansına sahiptir. Yıllarca süren NLP eğitim ve seminerleri,  rüya çalışmaları, yorumları ve bu konu ile alakalı Rüya Atölyesi çalışmaları ile Türkiye’nin bir çok yerine ulaşmış burada değerli çalışmalar da bulunmuştur.

NLP konusunda ulusal ve uluslararası geçerli sertifika verme yetkisine sahip, İ_NLP ( İnovatif NLP ) üyesidir.

Halkla ilişkiler mezunu olan Filiz Cansever birçok kanalda da televizyon programları yapmıştır. Aynı zamanda profesyonel bir seslendirme sanatçısıdır. Pek çok radyo ve televizyonda reklamlara sesi ile hayat vermiştir.

‘Umutla Bakan Kalpler’ şifa kamplarının da kurucusudur. Bu kamplarda bir çok insana şifa olmuş ve halen de olmaya devam etmektedir.

İki çocuk annesi olan Filiz Cansever, renkli kişiliği ve sıra dışı rüya çalışmaları ile her zaman herkesin ilgisini çekmiş, ve 2 yıl önce de kanseri yenerek bunu herkese ispatlamıştır.

Kendisine nlpyasamkocufiliz@hotmail.com    nlpfilizcansever@gmail.com mail adreslerinden ve aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

www.facebook/filizcansever / umutla bakan kalpler facebook sayfası

www.twiter/canseverfiliz

www.linkedin/filizcansever

 

Kaynak: Editör: HABER DEŞİFRE
Etiketler: Hayata, farklı, bir, bakış, açısıyla, bakıp, iç, görüsü, marjinal, olan, rüya, b
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
RÜYA GİBİ BİR KADINDAN RÜYA GİBİ BİR...
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937