google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
05 Nisan 2019 - Cuma 16:33 Bu haber 15282 kez okundu
 
ŞARKICI AYNUR AYDIN'IN HESABI HACKLENDİ MAHREM KARELERİ İFŞA OLDU
Aynur Aydın'ın Instagram ile Twitter hesabı internet korsanları tarafından ele geçirilince gizli yazışmaları, fotoğrafları ve özel videoları ifşa oldu.
MAGAZİN Haberi
ŞARKICI AYNUR AYDIN'IN HESABI HACKLENDİ MAHREM KARELERİ İFŞA OLDU

Şarkılarıyla milyonlarca kişi tarafından hayranlıkla takip edilen Aynur Aydın'ın Instagram ile Twitter hesabı internet korsanları tarafından ele geçirilince gizli yazışmaları ve fotoğrafları ortaya çıktıGüzel şarkıcı Aynur Aydın'ın sosyal medya hesabı internet korsanları tarafından hacklendi.

113

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 2

İnternet korsanları Aynur Aydın ile ünlü şarkıcı Edis'in yazışmalarını da yayınladı. Instagram ve Twitter hesabından uygunsuz fotoğrafları ve gizli yazışmaları ifşa edilen Aynur Aydın'ın konuyla ilgili yaptığı açıklamada “İyi akşamlar. Az önce fark ettiyseniz benim özel fotoğraflarım paylaşıldı. Instagram’ı geri aldık. Twitter için uğraşıyoruz. Sizden tek bir ricam var lütfen o fotoğrafları daha fazla yaymayın. Çok rica ediyorum. Herkese geçmiş olsun kusura bakmayın." dedi.

213

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 3

Ünlü şarkıcının müzik şirketi ise konuyla ilgili açıklama yaparak, "Firmamız sanatçılarından Aynur Aydın'ın Twitter ve Instagram hesapları çalınmıştır. Hesapların geri alınması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Lütfen yapılan paylaşımlara itibar etmeyin." ifadelerini kullandı.

 
313

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 4

Aynur Aydın kaç yaşında aslen nereli : Aynur Aydın, 15 Aralık 1985'te Münih, Batı Almanya'da doğdu. 10 yaşlarında şarkı söylemeye başladı ve ilk tecrübelerini çocuk ve gençlik tiyatro sahnelerinde topladı. Yeteneğini geliştirme çabasıyla 18 yaşında ilk sahne şovlarını vermeye başladı. 2000 yılında Sürpriz adlı bir gruba katıldı ve ilk albümlerini İstanbul'da kaydettiiler.

413
 

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 5

Bu sayede, uluslararası sahnelere de çıkmaya başladılar. Birkaç yıldan sonra Aydın gruptan ayrıldı ve kariyerine solo devam etmeye karar verdi. 2009 yılında albüm hazırlıkları için kolları sıvadı. Albümü için iki yıllık çalışmalar gerçekleştirdi. Aydın, ilk aşamada 13 İngilizce şarkı hazırladı. Daha sonra bu şarkılar, Türkçe versiyonları ile 12 Çeşit La La - 12 Ways to La La albümünde birleştirildi.

513

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 6

Aynur Aydın, ilk klip şarkısını "Yenildim Daima" ve aynı şarkının İngilizce versiyonu olan "DNA" ya çekti. 2011'de ilk stüdyo albümü 12 Çeşit La La - 12 Ways to La La'nın çıkış şarkısı "Yenildim Daima" ile Türkiye'de tanındı. 2016 çıkışlı ikinci stüdyo albümü Emanet Beden'deki "Günah Sevap" ve "Damla Damla" şarkıları Türkiye'de liste başarısı yakalayarak üç numara oldu.

 
613

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 7

İşporta şarkısı 2012 yılının haziran ayında Türkiye'de en çok dinlenen şarkılar arasına girdi. 2013 yılında ilk single çalışması "Life Goes On"u dijital ortamda yayımladı Aynı yıl Erdem Kınay'ın 2.proje albümü "Proje 2"de "Sınır" isimli şarkıyı seslendirdi.

713

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 8

Nisan 2016'da ikinci stüdyo albümü Emanet Beden'i her ikisi de Türkiye'de üç numaraya yükselen "Günah Sevap" ve "Bi Dakika" eşliğinde piyasaya sürdü.

813
 

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 9

 
 
913

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 10

 
1013

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 11

 
1113

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 12

 
 
1213
 

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu! - Sayfa 13

 
 
Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: ŞARKICI, AYNUR, AYDIN'IN, HESABI, HACKLENDİ, MAHREM, KARELERİ, İFŞA, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937