google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
12 Mart 2018 - Pazartesi 16:03 Bu haber 1726 kez okundu
 
ŞARKICI OYUNCU DOKTOR PLAKA AĞALARI KİMLER?
UBER taksi gerilimi sürerken İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu'nun plaka ağaları açıklaması sosyal medyayı salladı.
GÜNDEM Haberi
ŞARKICI OYUNCU DOKTOR PLAKA AĞALARI KİMLER?

UBER ile taksiler arasındaki gerilim tırmanıyor. UBER'e erişimin engellenmesi için açılan davanın ilk duruşması Çağlayan'da yapıldı. Taksi şoförleri dava öncesi adliyeye çıkarma yaptı. Taksiciler erişim yasağı uygulanması için dilekçe sunarken, UBER süre talep etti. UBER'e savunma için 2 hafta süre verildi, mahkeme ertelendi.

"MECLİS ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAZSA TAKSİCİNİN SABRI TAŞAR HER ŞEYİ YAPAR": Mahkeme önünde açıklamalarda bulunan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, " Avrupa ülkelerinde taksicilerin eylem yapıp sağı solu yakıp yıktığı gibi biz de burada böyle bir eylem yapmak istemiyoruz. Ama Meclis üzerine düşeni yapmazsa taksicinin sabrı taşar, her şeyi yapar" dedi.

ŞENER'DEN PLAKA AĞALARINA TEPKİ: İşte bu sözler gazeteci Nedim Şener'in gündemindeydi. Kamuoyunu ikiye bölen tartışmaya katılan Şener, aralarında şarkıcı, oyuncu ve doktorların olduğu plaka ağalarını gündeme getirdi. Şener, Aksu'nun açıklamaları sonrası Twitter sayfasından "Bir taksiye binin şoförle konuşun, ‘plaka ağalarının’ emeklerini nasıl sömürdüğünü anlatsınlar. Aralarında şarkıcı, oyuncu, doktor da olan plaka ağalarının çıkarları halkın yararından üstün mü zaman gösterecek" diye yazdı.

 

ŞENER'İN 'PLAKA AĞALARI' TWEETİNE YORUM YAĞDI

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: ŞARKICI, OYUNCU, DOKTOR, PLAKA, AĞALARI, KİMLER?,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937