google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 11:57 Bu haber 3755 kez okundu
 
SEKMEN: İŞ ADAMLARIMIZIN FİKİRLERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Şubesi’nin geleneksel hale getirdiği kahvaltı buluşmalarının bu haftaki konuğu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen oldu.
YEREL HABER Haberi
SEKMEN: İŞ ADAMLARIMIZIN FİKİRLERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

HABERDESİFRE.COM - ERZURUM Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Şubesi’nin geleneksel hale getirdiği kahvaltı buluşmalarının bu haftaki konuğu Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen oldu. Başkan Sekmen, kent genelinde yapmış olduğu hizmetleri MÜSİAD Erzurum Yönetim Kurulu’na kapsamlı bir sunum eşliğinde anlattı. Konuşmasında işbirliği ve kollektif akıla da vurgu yapan Başkan Sekmen, “Hassasiyet sahibi iş adamlarının güç birliği ile kurulan MÜSİAD, bilindiği gibi ülkemizin en seçkin sivil inisiyatif kuruluşudur. MÜSİAD’da yer alan iş adamlarımızın düşüncelerini de çok önemsiyoruz. Erzurum’u kollektif akılla, istişareyle, dışa açık inovatif düşünceyle kalkınan ve gelişen kentler arasında yer almasını sağladık. Şehrimizin iktisadi hayatını daha da güçlendirmek adına sürekli ekonomik analiz ve reçete sunan MÜSİAD ile birlikte ilimizin hayatına katkı sunan tüm işadamlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“ORTAK AKILLA HEDEFLERE ULAŞACAĞIZ”

MÜSİAD Erzurum Şube Başkanı Taner Bayır da, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Başkanlar Buluşması’nda iş adamlarımız ve belediye başkanlarımızı bir araya getirerek şehrimizle ilgili istişarede bulunuyoruz. Ortak akılla inşallah ilimizin nihai hedeflerine, ekonomik ve kalkınma ölçekli projeleri hayata geçirerek ulaşacağız” diye konuştu.  

Kaynak: Editör: HABER DEŞİFRE
Etiketler: SEKMEN:, İŞ, ADAMLARIMIZIN, FİKİRLERİ, BİZİM, İÇİN, ÖNEMLİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937