google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
30 Aralık 2017 - Cumartesi 11:47 Bu haber 2038 kez okundu
 
SEREN SERENGİL: SEN KENDİ ÖNÜNE BAK HANDE!
'Duymayan Kalmasın' programında Seren Serengil'in sözlerine sinirlenen Hande Yener'in, Instagram hesabından Seren Serengil'in çıplak bir fotoğrafını paylaşmasıyla büyüyen kavga devam ediyor.
MAGAZİN Haberi
SEREN SERENGİL: SEN KENDİ ÖNÜNE BAK HANDE!

Hande Yener ile Seren Serengil arasında sular durulmuyor. 'Duymayan Kalmasın' programında Seren Serengil'in sözlerine sinirlenen Hande Yener, Instagram hesabından Seren Serengil'in çıplak bir fotoğrafını paylaşmıştı. Gündeme bomba gibi oturan o fotoğrafa Seren Serengil'den de yanıt gecikmemişti. Ünlü sunucu, Hande Yener'in uyuşturucu kullandığını iddia ederek,"Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanların kafaları net değil" demişti. Seren Serengil'den Hande Yener'e bir yanıt daha geldi. 

15
Sular durulmuyor

Güzel sunucu, “Bu durumdan o zararlı çıktı. Çok saldırgan, herkesle kavgalı. Bana ayıp etti. Ben çıplak dolaşsam, o siyah kazakla dolaşsa, insanlara ‘Sizce kim daha düzgün, usturuplu ve kaliteli?’ diye sorsalar, beni tahmin ederler. Hayatını Demet’e adamış. Demet aşağı, Demet yukarı. Sen kendi önüne bak yahu! Onu başarılı bulmuyorum” şeklinde konuştu. 
Gelin yılın son magazin bombasını kısaca hatırlayalım;

 

25
Sular durulmuyor

Hande Yener, telifmetrenin araştırmasına göre radyolarda şarkıları en çok çalınan isim oldu. Telifmetre'nin bu araştırması Seren Serengil'in sunuculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programında masaya yatırıldı. Bu listeye inanmadığını söyleyen Serengil, bu konuyu araştıracağını belirtti. Programda yaptığı açıklamada Tarkan'ı geçen Hande Yener'i eleştirilen Seren Serengil çarpıcı açıklamalarına devam etti.


 
35
Sular durulmuyor

Seren Serengil'in bu açıklamalarından sonra Hande Yener skandal bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcı, Seren Serengil'in yıllar önce çekilen çıplak fotoğrafını Instgaram hesabının hikaye bölümünden "Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor" notuyla paylaştı. Fakat Instagram, fotoğrafı müstehcen bularak kaldırdı.

45
 
Sular durulmuyor

Hande Yener'in skandal paylaşımından sonra Seren Serengil Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı: "Berna beni evden çıkarmadığı için çıkamadım arkadaşlar. Siz canınızı sıkmayın gerçekten. Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil"

Sular durulmuyor

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: SEREN, SERENGİL:, SEN, KENDİ, ÖNÜNE, BAK, HANDE!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937