google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
16 Mart 2017 - Perşembe 09:33 Bu haber 1718 kez okundu
 
SOSYAL TIP OTORİTESİ PROF. DR. MES BAŞARILARINI SÜRDÜRÜYOR!
Prof. Dr. MES (Mustafa Erdoğan Sürat) Guinness World Records protokol gerekçeleri yerine getirilerek başvurusu resmen rekorlar defterine alındı.
KÜLTÜR SANAT Haberi
SOSYAL TIP OTORİTESİ PROF. DR. MES BAŞARILARINI SÜRDÜRÜYOR!

HABERDESİFRE.COM Prof. Dr. MES (Mustafa Erdoğan Sürat) Guinness World Records protokol gerekçeleri yerine getirilerek başvurusu resmen rekorlar defterine alındı

SOLZHENITSOF Edebi adıyla yıllardır BBC / Poetry Corner, Allpoetry, Amazon Anti Communist Campaign (Komünizmle mücadele kampanyası) Cuma Dergisi, www.kriter.org, Judeo Espagnol Basın ve Dünya Edebiyatçıları Birliği TLN, Absolute Astronomy İslam Section'da Türkiye'deki 28 Şubat baskı döneminden sonra İngiliz Divan Şiiri üslubuyla yazan Prof. MES (Mustafa Erdoğan Sürat) protokol defter no'su onaylanarak resmen -COLLAGED EDEBİ ESER- kayıtlarına geçti. 

TO: PROF. MES SOLZHENITSOF

FROM: THE GUINNESSWORLDRECORDS

 You will be notified as to whether your application has been accepted within 5 working days.You can review the Application Summary in your profile. Your application reference RECORDS170222110455lcn/22nd FEB. 2017)

Bilindiği üzere Prof. MES Solzhenitsof'un divan İngilizcesiyle kaleme aldığı ve 28 Şubat baskı döneminden bu yana dört kitaplık ve 3000 sayfalık seriyle ana dili İngilizce olan aydınlara ulaştırdığı eserleri dünyaca ünlü elektronik kitaplar yayınevi Smashwords tarafından yayınlanmaktadır. Bu eserler hakkındaki bilimsel ve aktüel bilgiler özetlendiğinde en çok temayüz eden iki yapıt "Exploring Religion" ve "Dating and Regime" ön plandadır.

Kaynak: Editör: HABER DEŞİFRE
Etiketler: SOSYAL, TIP, OTORİTESİ, PROF., DR., MES, BAŞARILARINI, SÜRDÜRÜYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937