google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
21 Temmuz 2015 - Salı 18:18 Bu haber 2881 kez okundu
 
SURUÇ'TA ÖLEN KIZIN VASİYET GİBİ PAYLAŞIMI
Şanlıurfa Suruç'taki bombalı intihar saldırısı sonucu hayatını kaybeden Nuray Koşan'ın sosyal medyadaki son paylaşımı yürekleri dağladı.
GÜNDEM Haberi
SURUÇ'TA ÖLEN KIZIN VASİYET GİBİ PAYLAŞIMI

ŞANLIURFA Suruç'ta yaşanan patlamada hayatını kaybedenKocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Nuray Koşan'ın olaydan bir gün önce sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı şarkı yürek burktu.

"ÖLENLERİN ADINI UNUTMA"

Patlamadan bir gün önce Hüsnü Arkan’ın“Nereye Uçar Turnalar?” isimli şarkısını paylaşan Genç kız, daha sonra yaşamını yitirdi. Genç kızın paylaştığı şarkının mısralarında, “Sen yıkıldın altında göğün, yandın küçük bir pervane gibi. Ah, küçük bir pervane gibi. Kim götürdü bakışından ışığı, kim aldı gözlerinden onu? Kadehlerden yüreğine boşalan acı bir umutsuzluk, o mu? Kime söyledin derdini, kimi sevdin gizli gizli? Kimler uyandırdı içindeki kötü kırık türküleri? Ölenlerin adını unutma; türkülerin, meydanların. Ah, bırakmasın onlar seni” ifadeleri yer alıyor.

suruçta-ölen-kizin-vasiyet-gibi-son-paylaşimi!.jpg

BURSA'DA TOPRAĞA VERİLECEK

Saldırıda yaşamını yitiren Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Nuray Koçan’ın cenazesi memleketi Bursa’nın Mudanya ilçesine gönderilecek.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: Şanlıurfa, Suruçtaki, bombalı, intihar, saldırısı, sonucu, hayatını, kaybeden, N
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937