Haber Detayı
18 Haziran 2017 - Pazar 14:05 Bu haber 1522 kez okundu
 
SURVİVOR ADASINDA HÜZÜNLÜ VEDA!
Survivor 2017 final haftasında "Elenen ikinci isim kim oldu?" sorusu yanıt buldu.
MAGAZİN Haberi
SURVİVOR ADASINDA HÜZÜNLÜ VEDA!

Survivor 2017 final haftasında "Elenen ikinci isim kim oldu?" sorusu yanıt buldu. Survivor 2017'nin 17 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanan son bölümünde nefesler tutuldu. Acun Ilıcalı bu akşam Survivor 2017 toplu SMS oylaması sonuçlarına göre kimin elendiğini açıkladı. Elemeye çıkan isimler Adem Kılıççı, Sabriye Şengül ve Serhat Akın'dı. Survivor toplu SMS oylamasının sonuçlarına göre bu hafta Survivor adasına veda eden isim Sabriye Şengül oldu.

18

Survivor 17 Haziran 2017 kim elendi? Finale son 5 gün!

Gerçekleştirilen ada konseyi öncesinde sembol oyunu ile Kıbrıs'ı garantileyen Sema Apak ve dokunulmazlık oyunlarını kazanan Ogeday Girişken ile İlhan Mansız dokunulmaz olunca Adem Kılıççı, Sabriye Şengül ve Serhat Akın oylamaya gerek kalmadan eleme adayı olmuşlardı.

28

Survivor 17 Haziran 2017 kim elendi? Finale son 5 gün!

Survivor 2017'ye veda eden Sabriye Şengül kimdir?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye'nin hayatı bu tarihten sonra değişti. Spor hayatına hentbol oynayarak başlayan Sabriye, tavsiye sonrasında kick boksa yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye'nin en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması...

Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye, spor hayatını şu sözlerle anlatmıştı: "Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, 'Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş' deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kick boksta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor."


 

38

Survivor 17 Haziran 2017 kim elendi? Finale son 5 gün!

Survivor 2017'nin 17 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde Adem, İlhan, Sabriye ve Serhat dokunulmazlık sembolünü alabilmek için kıyasıya bir rekabete girdi ve kazanan isim İlhan Mansız oldu. İlhan, bireysel yarışmalara dönen Survivor'da dokunulmazlık sembolünü kazandığı için konseyde dokunulmaz olmaya hak kazandı.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: SURVİVOR, ADASINDA, HÜZÜNLÜ, VEDA!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937