google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
19 Mart 2018 - Pazartesi 10:43 Bu haber 3483 kez okundu
 
SURVİVOR ALL STAR'A KATILAN YENİ YARIŞMACI KİM?
Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı Gönüllüler takımından İpek Yaşar, Ramazan Kalyoncu ve Birsen Bekgöz arasından çıkacak. Ayrıca Survivor 2018'in 18 Mart Pazar akşamı yayınlanan bölümü ada konseyi sırasında Acun Ilıcalı, All Star takımına; sakatlanan ve yarışmadan ayrılan Ecem Karaağaç'ın yerine yeni bir yarışmacının katılacağını duyurdu.
MAGAZİN Haberi
SURVİVOR ALL STAR'A KATILAN YENİ YARIŞMACI KİM?

Survivor 2018'de bu hafta kim elendi? sorusunun yanıtı 3 isim arasından çıkacak. 18 Mart 2018 Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyine çıktı. Belirlenen 3 isim olan İpek Yaşar, Ramazan Kalyoncu ve Birsen Bekgöz için SMS oylaması yapıldı.

111
Survivor'da kim elenecek? 18 Mart 2018 SMS oylaması!

Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazdı ve yarışmacıların oyları sonucunda ilk eleme adayı İpek Yaşar, bireysel dokunulmazlık sahibi Nagihan Karadere'nin kararıyla ikinci eleme adayı Ramazan Kalyoncu ve haftanın performans birincisi Funda Alkayış'ın kararıyla üçüncü eleme adayı da Birsen Bekgöz oldu. İsimlerin belirlenmesinin ardından İpek, Ramazan ve Birsen için SMS oylaması yapıldı. Survivor 2018'de bu hafta elenecek olan isim 19 Mart 2018 Pazartesi akşamı açıklanacak.

211
Survivor'da kim elenecek? 18 Mart 2018 SMS oylaması!

ALL STAR'A YENİ YARIŞMACI: Survivor 2018'in 18 Mart Pazar akşamı yayınlanan bölümü ada konseyi sırasında ayrıca Acun Ilıcalı, All Star takımına; sakatlanan ve yarışmadan ayrılan Ecem Karaağaç'ın yerine Berna Canbeldek'in katıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.


 

 

311
Survivor'da kim elenecek? 18 Mart 2018 SMS oylaması!

ADA KONSEYİNDE SERT TARTIŞMALAR: Survivor 2018'in 18 Mart Pazar akşamı yayınlanan bölümü ada konseyine dokunulmazlık oyununda yaşanan gerginlik taşındı. Funda'nın dokunulmazlık oyununda oynamaması ada konseyinde de tartışıldı. Ümit Karan, Funda'ya eleştiride bulundu. Ada konseyinde Murat Ceylan söz alarak Hakan Hatipoğlu ile ilgili değerlendirmelerde bulununca tansiyon yükseldi.

411
Survivor'da kim elenecek? 18 Mart 2018 SMS oylaması!

HAFTANIN PERFORMANSI VE BİREYSEL DOKUNULMAZLIK: Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında haftanın en iyi performansının sahibi olan ve ilk bireysel dokunulmazlığın sahibi Funda Alkayış; bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanarak konseyde bir eleme adayı belirleyecek ve dokunulmaz olacak isim ise Nagihan Karadere oldu.

511
Survivor'da kim elenecek? 18 Mart 2018 SMS oylaması!

GERGİNLİK OYUN SONRASINA TAŞINDI: Dokunulmazlık oyunu öncesi yaşanan Funda gerginliği oyunun sonuna da taşındı.

611
 
Survivor'da kim elenecek? 18 Mart 2018 SMS oylaması!

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?: All Star ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık sembolünü alabilmek için kıyasıya bir rekabete girdi ve kazanan takım All Star oldu. Dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı karşısında üstünlük sağlayan All Star takımı dokunulmazlık sembolünün de sahibi oldu. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık sembolünü Turabi Çamkıran'a verdi.


 
711
 
Survivor'da kim elenecek? 18 Mart 2018 SMS oylaması!

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA FUNDA KRİZİ: Dokunulmazlık oyunu öncesinde Gönüllüler takımında daha önce boğulma tehlikesi yaşayan Funda Alkayış'ın havuz parkurunda oynamak istememesi krize neden oldu.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: SURVİVOR, ALL, STAR'A, KATILAN, YENİ, YARIŞMACI, KİM?,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937