Haber Detayı
16 Haziran 2017 - Cuma 11:46 Bu haber 1378 kez okundu
 
SURVİVOR'DA FİNAL HAFTASINDA İLK ELENEN...
Survivor 2017 final haftasında ilk kim elendi? sorusu yanıt buldu. Detaylar haberdesifre.com'da
MAGAZİN Haberi
SURVİVOR'DA FİNAL HAFTASINDA İLK ELENEN...

Survivor 2017 final haftasında ilk kim elendi? sorusu yanıt buldu. Survivor 2017'nin 15 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde nefesler tutuldu. Acun Ilıcalı bu akşam Survivor 2017 toplu SMS oylaması sonuçlarına göre kimin elendiğini açıkladı. Elemeye çıkan isimler Berna Keklikler, Sabriye Şengül ve Serhat Akın'dı. Survivor toplu SMS oylamasının sonuçlarına göre bu hafta Survivor adasına veda eden isim Berna Keklikler oldu.

18

Survivor 15 Haziran 2017 kim elendi? Final haftası başladı!

Gerçekleştirilen ada konseyinde yarışmacılar birer arkadaşlarının ismini yazmış ve yarışmacıların oyları sonucunda ilk eleme adayı Berna Keklikler; ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday Girişken'in kararıyla ikinci eleme adayı Sabriye Şengül; ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Adem Kılıççı'nın kararıyla üçüncü eleme adayı da Serhat Akın olmuştu.

Survivor 2017 toplu SMS oylaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan Berna Keklikler, Survivor'da bu hafta elenen isim oldu ve adaya veda etti.

28

Survivor 15 Haziran 2017 kim elendi? Final haftası başladı!

Survivor 2017'ye veda eden Berna Keklikler kimdir?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta... Ekonomi eğitimi alan Berna, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’yi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna, oyunculuk ve modellik ile de uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayında TV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.


 

38

Survivor 15 Haziran 2017 kim elendi? Final haftası başladı!

Survivor 2017'nin 15 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Adem, İlhan, Sabriye, Serhat ve Berna dokunulmazlık sembolünü alabilmek için kıyasıya bir rekabete girdi ve kazanan isim Adem Kılıççı oldu. Adem, bireysel yarışmalara dönen Survivor'da dokunulmazlık sembolünü kazandığı için konseyde bir eleme adayı belirledi ve dokunulmazlığı elde etti.

48

Survivor 15 Haziran 2017 kim elendi? Final haftası başladı!

Yarışmacılar birer arkadaşlarının ismini yazdı ve yarışmacıların oyları sonucunda ilk eleme adayı Berna Keklikler; ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday Girişken'in kararıyla ikinci eleme adayı Sabriye Şengül; ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Adem Kılıççı'nın kararıyla üçüncü eleme adayı da Serhat Akın oldu.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: SURVİVOR'DA, FİNAL, HAFTASINDA, İLK, ELENEN...,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937