google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
25 Ocak 2020 - Cumartesi 11:56 Bu haber 6269 kez okundu
 
THY'YE AİT ELAZIĞ VE MALATYA BİLETLERİ ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİLEBİLECEK
Türk Hava Yolları'ndan (THY), Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle Elazığ ve Malatya seferlerine ait biletlerin ücretsiz değiştirileceği duyuruldu. Detaylar haberdesifre.com'da
GÜNDEM Haberi
THY'YE AİT ELAZIĞ VE MALATYA BİLETLERİ ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİLEBİLECEK

Türk Hava Yollarının (THY) resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, 24 Ocak-2 Şubat tarihlerine ilişkin önceden düzenlenmiş Elazığ ve Malatya çıkışlı veya varışlı THY ve AnadoluJet iç hat ya da iç hat bağlantılı dış hat uçuşu biletlerinin, 31 Ocak'a işlem yaptırılması kaydıyla, 21 Şubat'a kadar ki herhangi bir uçuşla değişimini ücretsiz yapacak.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Hiç kullanılmamış biletler ücretsiz iade yapılacaktır. Kısmi olarak kullanılmış, seyahatin tamamlanmamış olduğu biletlerde, biletin kullanılmayan uçuşlarına ait iade işlemi ücretsiz yapılacaktır. (Bilet süresinin uzatılması) Herhangi bir ücret farkı ve ceza alınmaksızın biletin geçerliliği 21 Şubat 2020 tarihine kadar uzatılabilecektir. İlgili uygulamalar sadece Türk Hava Yolları ve AnadoluJet’in icra ettiği seferlerde geçerli olacaktır. İlgili işlemler Türk Hava Yolları satış ofisleri, çağrı merkezi ve biletin satın alındığı acenteler tarafından yapılabilecektir."

 

kaynak: trthaber

Kaynak: Editör:
Etiketler: THY'YE, AİT, ELAZIĞ, VE, MALATYA, BİLETLERİ, ÜCRETSİZ, DEĞİŞTİRİLEBİLECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937