google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
11 Temmuz 2021 - Pazar 11:51 Bu haber 3357 kez okundu
 
TÜRK İŞ KADINI ZEYNEP ÖBER GLOBAL WOMAN CLUB'DA
Londra'da yaşamını sürdüren ve dünyaca ünlü birçok modacıya danışmanlık yapan Zeynep Ober’in sözlerini, Global Woman Club atasözü olarak yayınladı. Detaylar haberdesifre.com’da
YAŞAM Haberi
TÜRK İŞ KADINI ZEYNEP ÖBER GLOBAL WOMAN CLUB'DA

HABERDESIFRE.COM | ÖZEL HABER - LONDRA İstanbul doğumlu olan Zeynep Öber, Hof Oberkirch'den Handels Diploması ve Cambridge Üniversitesi' nden İngilizce yeterlik derecesine sahiptir. Orta öğrenimini Hochalpines Tochter Institut Fetan'da ve İstanbul'daki St George's okulunda tamamladı.

Şu anda İngiltere Londra’da ikamet eden ve serbest meslek sahibi Öber, dünyanın her yerinden moda markalarını İngiltere pazarına sokmak için çalışıyor. Zeynep Öber ayrıca tanınmış uluslararası tasarımcılar ve moda profesyonelleri için marka yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Daha önce iş tecrübesine Selim Triko ile İstanbul Türkiye'de başlamıştır. Selim Triko, kendi ailesi tarafından kurulmuş bir bayan triko markasıdır.

Zeynep Öber’in başarı grafiğini fark eden Global Woman Club ise, Zeynep Öber’in atasözü olarak yayınladı.

Haberdesifre.com’a konuşan Zeynep Öber çok mutlu ve gururlu olduğunu belirtti, Öber “Global Woman Club sözlerimi, güçlü ve örnek alınan bir kadın olarak ‘Zeynep Ober Atasözü’ olarak yayınladı. Yayınlanan söz; Ailem benim modaya ilgi duymamı sağlarken, aynı zamanda hayatta her konuda; gerek moda, tahsil veya ev hanımlığımda da hırslı ve başarılı olmam gerektiğini öğretti!” olduğunu ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRK, İŞ, KADINI, ZEYNEP, ÖBER, GLOBAL, WOMAN, CLUB'DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937