google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
26 Ağustos 2017 - Cumartesi 13:57 Bu haber 1658 kez okundu
 
ULUSLARARASI ÇEŞİTLİLİK FESTİVALİ 22 EYLÜL'DE LONDRA'DA
Uluslararası Çeşitlilik Festivali (IDFL) 22 Eylül 2017 tarihinde Londra`nın en prestijli ve merkezi salonlarından Royal Borough of Kensington and Chelsea Town Hall`da gerçekleşecektir.
KÜLTÜR SANAT Haberi
ULUSLARARASI ÇEŞİTLİLİK FESTİVALİ 22 EYLÜL'DE LONDRA'DA

HABERDESİFRE.COM - LONDRA | ÖZEL HABER Batı Londra’da Kensington Chelsea Town Hall’de, 22 Eylül 2017’de düzenlenecek olan Uluslararası Çeşitlilik Festivali’ne (IDFL) aralarında Rusya, İspanya, Litvanya, Meksika, Bulgaristan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ninde aralarında yer aldığı 17 ülke destek vermektedir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Okan Holding’in ana sponsorluğunda yapılacak festivale Türkiye'den Sabancı Holding bünyesindeki Demsa, Tuborg markaları ve Beşiktaş Belediyesi gibi ünlü isimler katılacak.

Festival esnasında ünlü Moda ve Sanat Danışmanı Zeynep Öber'in organizasyonunda ‘deerdef’ markasının defilesi olacak.

Londra'da Türk Turizm ofisinde Kültür Ataşesi Selçuk Can ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısında açıklama yapan Uluslararası Çeşitlilik Festivali (IDFL) kurucusu Southwark Belediyesi eski başkanı ve Meclis Üyesi Sunil Chopra, “2017 Festivalini, Eylül 2017`de “Birleşme, Kucaklaşma ve Büyüme” temasıyla gerçekleştireceğiz.” Dedi.

Chopra, “IDFL olarak etkinliğin planlanan programını çok farklı katılımcılarla paylaşmaktan heyecan duyuyoruz; bu doğrultuda katılımcılara vermek istediğimiz asıl amaç herkese eşit fırsat vererek farklı kültürlere bakış açısını öğretmek ve farklı kültürlerin güzelliklerini keşfettirerek turizmi geliştirmektir. “Birleşme, Kucaklaşma ve Büyüme” temasıyla topluluk ve gruplarla bağlantı kurmak ve farklı grupların ilerlemesinin devamının zorluğunu ve sıkıntısını vurgulamaktır.
Ondan fazla ülkeden katılan katılımcılarla birlikte, bu büyük etkinliği eğlence-konuşmalar, müzik dinletileri, dans gösterileri, geleneksel kıyafet tanıtımları, çok çeşitli geleneksel yiyecek ve içeceklerin tadımı ve daha da fazlası ile dolduracağız! Etkinliğimiz tamamen ücretsiz olacaktır, misafirlerimizin önceden rezervasyon yapması gerekecektir. Etkinlikte herhangi bir kar amacı olmayacaktır. Festival herkese açık olacaktır. Asıl hedef kitlemiz ondan fazla ülkenin üst düzey devlet temsilcileri, sanatçılar, modacılar, bloggerlar, turizmciler, seyahat yazar ve tutkunları, fotoğraf sanatçılarıdır.” Diye belirtti. 

Uluslararası Çeşitlilik Festivali’nin (IDFL) Yönetim Kurulu ise şöyle;

Mustafa Aydın (Genel Başkan), Southwark Belediyesi eski başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Sunil Chopra (Başkan), Hüsamettin Taş (Genel Müdür), ve Ali Rıza Bozdağ’dan (Danışman-Koordinatör) oluşmakta.

Moda ve Sanat Danışmanı Zeynep Öber’de, festivalin Gösteri ve Moda Bölümü Sorumluluğunu üstlenmektedir.

Kaynak: Editör: HABER DEŞİFRE
Etiketler: ULUSLARARASI, ÇEŞİTLİLİK, FESTİVALİ, 22, EYLÜL'DE, LONDRA'DA,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ULUSLARARASI ÇEŞİTLİLİK FESTİVALİ 22 EYLÜL'DE LONDRA'DA
ULUSLARARASI ÇEŞİTLİLİK FESTİVALİ 22 EYLÜL'DE LONDRA'DA
ULUSLARARASI ÇEŞİTLİLİK FESTİVALİ 22 EYLÜL'DE LONDRA'DA
ULUSLARARASI ÇEŞİTLİLİK FESTİVALİ 22 EYLÜL'DE LONDRA'DA
ULUSLARARASI ÇEŞİTLİLİK FESTİVALİ 22 EYLÜL'DE LONDRA'DA
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937