google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
09 Mart 2018 - Cuma 09:43 Bu haber 3664 kez okundu
 
USTABAŞININ TACİZİNE UĞRAYAN MÜHENDİSE İKİNCİ DARBE!
Çalıştığı inşaat firmasında ustabaşının tacizine uğrayan mühendis İ.A. (25), şikâyetçi oldu. Gereğinin yapılacağını belirten firma, tacizci ustabaşıyla birlikte genç kadını da işten çıkardı.
ASAYİŞ Haberi
USTABAŞININ TACİZİNE UĞRAYAN MÜHENDİSE İKİNCİ DARBE!

İstanbul Kağıthane'de çalıştığı inşaat firmasında ustabaşı O.Ş.'nin (58) üç kez tacizine uğrayan mühendis İ.A. (25) ustabaşıdan şikayetçi oldu. İ.A. tacizciyle birlikte kendisinin de işten çıkarılmasına ise tepkili. Mühendis eşi O.A. "Tacizi kabullenmeyen, uygunsuz bir vaziyette yakalanmayan eşimin, sırf 'şikâyetçi oldu' diye işten atılması kabul edilemez" dedi.

ALNINDAN VE YANAĞINDAN ÖPTÜ
İddiaya göre; Ustabaşı O.Ş., genç mühendisi paydos vakti şantiyedeki odada taciz etti. Bilgisayarda bir sorun olduğunu belirtip, kadını alnından ve yanağından öptü. Mühendis bağırınca da "Ben senin baban yaşındayım, beni yanlış anladın. Bilgisayardaki sorunu çözdüğün için öptüm" dedi.

ELİYLE KALÇASINA DOKUNDU
İ.A. konuyu mühendis eşi O.A.'ya anlattı. Konuyu firma müdürüne aktardılar. Başta O.Ş.'nin kötü niyetli olmadığı düşünüldü ancak ustabaşının tacizleri sürdü. İleriki günlerde İ.A.'nın zorla ellerini tuttu, başını yakalayıp zorla göğsüne bastırdı. En sonunda da eliyle kalçasına dokundu. İ.A. konuyu tekrar eşine açtı. Bu kez sinirden deliye dönen O.A. soluğu firmada aldı.

FİRMA İKİSİNİ DE İŞTEN ÇIKARDI
Firma yetkilisi, O.A.'ya "Ben gereğini yapacağım. Sakın sen bir şey yapma" dedi. Sonunda da Ustabaşı O.Ş. ve tacize uğrayan mühendis İ.A. işten çıkarıldı. Ustabaşı O.Ş.'nin, genç mühendis İ.A.'ya defalarca tacizde bulunduğu öne sürüldü. 58 yaşındaki O.Ş., işten uzaklaştırıldı.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: USTABAŞININ, TACİZİNE, UĞRAYAN, MÜHENDİSE, İKİNCİ, DARBE!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937