google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 13:02 Bu haber 1852 kez okundu
 
YILDIZ TİLBE'DEN OLAY KUDÜS TEPKİSİ!
ABD Başkanı Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etmesi tüm dünyada büyük bir tepkiyle karşılandı. Ünlüler, siyasiler ve sporcular Trump'a ateş püskürürken dikkat çeken tepkilerden biri de ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'den geldi.
MAGAZİN Haberi
YILDIZ TİLBE'DEN OLAY KUDÜS TEPKİSİ!

ABD Başkanı Donald Trump, İslam dünyasından gelen tüm tepkilere karşın Kudüs'ü İsrail'in resmi başkenti olarak tanıdı ve Tel Aviv'deki ABD Büyükelçiliği'nin Kudüs'e taşınacağını açıkladı. Donald Trump Beyaz Saray'da yaptığı açıklamada bu adımı "gecikmiş bir karar" olarak nitelendirdi ve "Sorunlarımızı başarısız olmuş stratejileri yineleyerek aşamayız" dedi. "Kudüs sadece üç büyük dinin kalbi değildir" diye konuşan Trump, sözlerini şöyle sürdürdü: "Aynı zamanda dünyanın en başarılı demokrasilerinden birisinin de merkezidir. Yahudiler, Hristiyanlar ve Müslümanların birlikte barış içinde yaşayıp özgürce ibadet ettiği bir yerdir." Trump ayrıca "Bu adımımız Orta Doğu barış süreci konusundaki kararlılığımızdan bir geri adım değildir" dedi.ABD Başkanı Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etmesi tüm dünyada büyük bir tepkiyle karşılandı. Ünlüler, siyasiler ve sporcular Trump'a ateş püskürürken dikkat çeken tepkilerden biri de ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'den geldi.

15
Yıldız Tilbe'den olay Kudüs paylaşımı!

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. Kudüs konusunda Allah’ın dediği olur, olmuştur ve olacaktır. Kudüs de yeryüzü de içindekilerle beraber Allah’ındır. Kur’an ve ayetler kıyamete kadar olacakları söylemiş, içinde bunlarda var. Yolları Cehenneme kadar açık, oradan sonrası yok” ifadelerini kullandı.

 

25
Yıldız Tilbe'den olay Kudüs paylaşımı!

Yıldız Tilbe'nin tepkisini ifade eden Kudüs paylaşımı binlerce beğeni alırken ünlü şarkıcının hassasiyeti takipçileri tarafından övüldü.

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: YILDIZ, TİLBE'DEN, OLAY, KUDÜS, TEPKİSİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937