google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 19:07 Bu haber 2343 kez okundu
 
YAKUTİYE HEM'DEN MOTİVASYON FAALİYETLERİ
Erzurum Yakutiye Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki kuaförlük alanında usta öğretici ve öğrencilerin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon Merkezinde kalan genç kızlarımıza özbakım gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
YAKUTİYE HEM'DEN MOTİVASYON FAALİYETLERİ

HABERDESİFRE.COM | ÖZEL HABER - ERZURUM Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü destekleri ile Yakutiye Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki kuaförlük alanında usta öğretici ve öğrencilerin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon Merkezinde kalan genç kızlarımıza özbakım gerçekleştirildi.

ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK

Yakutiye Halk Eğitim Müdürü Selahattin Genç, " Bu tür etkinliklerin diğer kurslarda da devam edeceğini belirterek sırada tiyatro etkinliği olduğunu dile getirdi. Yakutiye Halk Eğitim olarak İlk defa gerçekleştirilen bu faaliyetlerin aktif hale gelerek farklı alanlarda çalışan usta öğretici ve kursiyerler sahaya inerek kurum, kuruluş ve halkla iç içe olacağını belirtien Selahattin Genç, kursların tanıtımı ve kursiyerlerin becerilerini artırmak Onların da sadece atölye içinde değil atölye dışı faaliyetlerinde de motivasyon ve tanıtım açısından önemine vurgu yaptı.

Kaynak: Editör: HABER DEŞİFRE
Etiketler: YAKUTİYE, HEM'DEN, MOTİVASYON, FAALİYETLERİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
YAKUTİYE HEM'DEN MOTİVASYON FAALİYETLERİ
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937