google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
20 Temmuz 2015 - Pazartesi 12:07 Bu haber 2115 kez okundu
 
YAKUTİYE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Ramazan boyunca asfalt ve kaldırım çalışmalarını kesmeden sürdüren Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediyesi Fen İşleri, Fen İşleri, bayram ertesi kaldığı yerden çalışmalarına devam ediyor.
YEREL HABER Haberi
YAKUTİYE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

HABERDESİFRE.COM-ERZURUM Yakutiye Belediyesi, İlçe sınırları içerisinde yol, kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.  Yeni yapılaşma çalışmaları arasında oluşan yol ve kaldırım ihtiyacını karşılamak için çalışmaların yoğunlaştığını belirten Ali Korkut, yapısal değişimin yoğun olduğu bir ilçe olduklarını söyledi.

Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediyesi, üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ramazan boyunca asfalt ve kaldırım çalışmalarını kesmeden sürdüren Fen İşleri, bayram ertesi kaldığı yerden çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Ali Korkut, gelişime açık bir ilçede üst yapı çalışmalarının önemli yer tuttuğunu ifade etti. Çalışmaların özellikle yeni imarlaşmasını tamamlamış alanlarda gerçekleştiğini belirten Korkut, "Asfalt ve kaldırım çalışmaları işlerimizin önemli bir kısmını oluşturuyor. Köy mahallelerimizde de çalışmalarımız var. Sezonda ilçemizin ihtiyacı olan üst yapı çalışmasını bitirmeyi hedefliyoruz" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ramazan, boyunca, asfalt, kaldırım, çalışmalarını, kesmeden, sürdüren, Erzurum,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937