google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 13:05 Bu haber 6393 kez okundu
 
YASAK ELMA'NIN GERDEK SAHNESİ OLAY OLDU!
Yasak Elma son bölümdeki Dündar ile Zeynep'in 'gerdek gecesi' sahnesi sosyal medyanın diline düştü. Zorla Zeynep'i kaçıran ve nikah kıyan Dündar, birden soyunmaya başlayınca izleyici şok oldu!
MAGAZİN Haberi
YASAK ELMA'NIN GERDEK SAHNESİ OLAY OLDU!

Fox TV ekranlarının entrika ve ihanet dolu senaryosu ile dikkat çeken dizisi Yasak Elma'nın son bölümünde heyecan doruktaydı. 39. son bölümü ile 1 Nisan akşamı ekrana gelen diziye Zeynep'i zorla kaçıran Dündar ve yaptıkları damga vurdu

110

Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca... - Sayfa 2

Entrikanın bir an olsun bitmediği dizi son bölümü ile yine ekran başına kilitledi. Dündar ile nikah masasına oturmasına sadece dakikalar kala düğünden kaçan Zeynep, tek aşkı Alihan'a gitmiş ve Dündar'ı öylece ortada bırakmıştı. 

210

Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca... - Sayfa 3

Yasak Elma'nın son bölümünde ise izleyici Dündar'ın Zeynep için hazırladığı tuzağı büyük bir heyecan ile izledi. Konuşmak için Zeynep'i arabaya davet eden Dündar, önce Zeynep'in telefonuna el koydu sonrada onu kaçırdı. 

 
310

Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca... - Sayfa 4

Aileme, etraftaki herkese rezil oldum diyerek Zeynep'i kaçıran Dündar tehditle onu nikah masasına oturtmaya yarım kalan evliliğini tamamlamaya ikna etti. 

410
 

Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca... - Sayfa 5

Aklı hala Alihan'da olan Zeynep ise annesi ve ablasının canı ile tehdit edilince Dündar ile evlenmeye mecbur kaldı ve yıldırım nikahı ile imzayı attı. Dündar'ın karısı oldu. 

510

Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca... - Sayfa 6

Her şeyin bu kadar olduğunu düşünen Zeynep'i ise asıl şok yatak odasında bekliyordu. 'Şimdi nikahlı karım oldun ve karı kocalar ne yaparsa biz de onu yapacağız ' diyen Dündar'ın birden soyunmaya başladığını gören Zeynep çaresizce ağlamaya başladı

 
610

Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca... - Sayfa 7

Yasak Elma'nın bu son bölümüne ise gerdek gecesi sahnesi damga vurdu. Sosyal medyada da konuşulan bu sahneyi birçok izleyici gereksiz buldu. Reyting için zorla yazılmış bir sahne olduğunu düşünenler de çoğunluktaydı

710

Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca... - Sayfa 8

PEKİ DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE BAŞKA NELER OLDU: Yasak Elma son bölümde Yıldız ve Zeynep'in babası yıllar sonra ortaya çıktı ve tüm dengeleri alt üst etti. Yıldız'dan para koparamayacağını anlayan babası bu kez Zeynep'in peşine düştü. 

810
 

Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca... - Sayfa 9

Ender'in hayatı ise Kaya'nın Türkiye'ye dönmesi ile iyice karıştı. Erim'in gerçek babası olan Kaya'nın bu gerçeği öğrenmemesi için elinden geleni yapan Ender'in bu hareketleri Yıldız'ın dikkatini çekti ve Yıldız bu işi araştırmaya başladı. 

 
910

Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca... - Sayfa 10

 
 
Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: YASAK, ELMA'NIN, GERDEK, SAHNESİ, OLAY, OLDU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937