google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
17 Aralık 2017 - Pazar 09:56 Bu haber 2559 kez okundu
 
YAVUZ YILMAZ'I İNTİHARA O HASTALIĞI MI SÜRÜKLEDİ?
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın intiharıyla ilgili belirsizlik sürerken İcra Kurulu üyesi olduğu hastaneden dikkat çeken bir açıklama geldi.
GÜNDEM Haberi
YAVUZ YILMAZ'I İNTİHARA O HASTALIĞI MI SÜRÜKLEDİ?

Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz (38), İstanbul Beykoz’daki evinde şakağından tek kurşunla vurulmuş halde bulundu. Kesin ölüm nedeni ve saati otopside belli olacak. Ancak İcra Kurulu Üyesi olduğu İstanbul Kent Üniversitesi'nden yapılan açıklamada intihar ihtimalini güçlendiren çarpıcı bir açıklama geldi. 

FELÇ OLMAYA DOĞRU GİDİYORDU: Yavuz Yılmaz'ın ani ölümünün ardından kendisinin İcra Kurulu Üyesi, annesi Berna Yılmaz'ın Mütevelli Heyeti Başkanı olduğu İstanbul Kent Üniversitesi'nden yapılan açıklamada ise bir süredir mücadele ettiği hastalığa dikkat çekilerek, "Son dönemde giderek ağırlaşan ve felce doğru ilerleyen komplikasyonları nedeniyle ağır stres altındaydı" denildi. 

'HİÇBİR PARA SIKINTISI YOKTU' ESKİ ANAP milletvekili ve Berna Yılmaz’ın kurduğu Kent Üniversitesi’nin Mütevelli Heyeti Üyesi Sühan Özkan şunları söyledi: “Biz de şok olduk. Ekonomik kriz diyenler var. Kesinlikle yalan. Hiçbir para sıkıntısı yoktu. Gayet iyi görünüyordu. Bel ağrısı dışında bir rahatsızlığı da yoktu”

 "TEMPORAL EPİLEPSİ" HASTASIYDI: İstanbul Kent Üniversitesi'nden açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İcra kurulu üyemiz Sayın Yavuz Yılmaz, bir süredir “Temporal Lob Epilepsihastalığından muzdarip olup, tedavi görmekteydi. Hastalığın doğal süreci çerçevesinde oluşan, son dönemde giderek ağırlaşan ve felce doğru ilerleyen komplikasyonları nedeniyle ağır stres altındaydı.

Bu manevi baskıya dayanamayarak, 16/Aralık/ 2017 günü hayata veda eden çok sevgili Yavuz Yılmaz’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.
Hatırası ve üniversitemize yaptığı katkılar her zaman hatırlanacaktır. 

 

Nur içinde yatsın."

Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: YAVUZ, YILMAZ'I, İNTİHARA, O, HASTALIĞI, MI, SÜRÜKLEDİ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937