google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Yazı Detayı
02 Ekim 2017 - Pazartesi 17:59 Bu yazı 960 kez okundu
 
YOGA KİLO VERDİRİR Mİ?
Birgül YILDIRIM
birgul.yildirimmm@gmail.com
 
 

YOGA KİLO VERDİRİR Mİ? 

İşte bu soruyla devamlı olarak karşılaşmaktayız.

Bu soruya bilimsel araştırmalara dayanarak kesin bir cevap veriyoruz; evet, Orijinal Yoga Sistemi kesinlikle dengeli, sağlıklı ve kalıcı bir zayıflamaya, kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Sadece hareketler değil, uygulanan tüm teknikler ve geliştirilen tavır da zayıflamaya katkı sağlayan unsurlardır.

Doğru solunum, dengeli sinir sistemi, gevşeme, mide fonksiyonlarının düzene girmesi, sindirim sisteminin doğru çalışması, duygusal rahatlama, yaşamdan gerçekten zevk alma sayesinde kişi doğal ve kendi kendini düzenleyen bir beslenme alışkanlığına kavuşur.

Orijinal Yoga Sisteminde uygulanan duruşlar forma girmek ve formda kalmak için etkili araçtır.  Düzenli uygulama sayesinde eklemler esnekleşir, uzun ve yağ içermeyen kaslar gelişir. Kas gücü, esneklik, eklemlerin hareket alanı, dayanma yetisi ve dayanıklılık artar.

Yoga orijinal şekilde ve teknikler doğru bir sıralamayla yani bir bütün olarak uygulandığında sağlıksız bedeni sağlığına, ideal kilosuna ve daha genç bir görünüme kavuşturur.

İdeal kilonuza ulaştıktan sonra bu kiloyu korumak da çok önemli. Uygulanan teknikler sayesinde beden ideal kilosunu koruyor. Ve bedeniniz daha iyi bir fiziksel denge ve duruşa kavuşuyor. Doğru bedensel duruş birçok rahatsızlığı önler ve ortadan kaldırır.

Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı ve Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf’ın şu sözleriyle de bu yazıyı tamamlıyor ve herkese yogalı günler diliyorum.

“Orijinal Yoga Sistemi sayesinde vücudunuz daha genç görünecektir, çünkü gençleşecektir. Zihniniz daha canlı daha etkin olacaktır, çünkü komplekslerden kurtulacaktır. Gelecekle ilgili gözlemleriniz daha pozitif olacaktır, çünkü bedence, akılca ve ahlakça bütün bir varlık haline geleceksiniz. “

Orijinal Yoga Sistemini uygulayın sağlıklı, mutlu ve zinde olun......

 
Etiketler: YOGA, KİLO, VERDİRİR, Mİ?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937